Damian Redmer zaprasza na darmowe szkolenie online:

Metoda Siatki - czyli jak dzięki odkryciom nauki szybko i prosto zwiększyć swoją samodyscyplinę i zmienić dowolny nawyk.

Prowadzący:Damian Redmer

YouTuber od 10 lat analizujący badania, zdobywca 2 Złotych Koperników

Od razu po zapisie na szkolenieotrzymasz za darmo:

PDF z notatkami do uzupełniania w trakcie szkolenia, żebyś miał(a) pewność, iż żadna kluczowa informacja Ci nie umknęła.
W PDFie znajdziesz między innymi:

Informacje jak w najbardziej efektywny sposób wykorzystać wiedzę  z webinaru w swoim codziennym życiu.

Schematy, dzięki którym poznasz działanie swojego umysłu i będziesz mógł nim świadomie kierować na znacznie głębszym poziomie.

Karty do samodzielnego uzupełnienia podczas webinaru, dzięki którym masz pewność, że żaden kluczowy wniosek Ci nie umknie.

Na szkoleniu poznasz m.in.:

Ryzykowny wojskowy eksperyment, który z dnia na dzień spowodował w żołnierzach tak dużą osobistą zmianę i zbudował taką samodyscyplinę, że wcześniej myślano, iż to niemożliwe.
Pełny schemat działania umysłu, czyli siatkę 12 elementów, które podświadomie kształtują Twoje myśli, chęci i motywacje. Wykorzystaj je, a Twój umysł SAM każdego dnia będzie pchał Cię w kierunku Twoich celów i postanowień.
Poznasz technikę (zajmuje 30 sekund), która wg analizy 122 badań naukowych okazała się najskuteczniej zmieniać nawyki.

Poznasz jedną myśl, która wyłącza szkodliwy efekt psychologiczny. Przez niego w różnych momentach Twoja samodyscyplina i motywacja maleje o 30%.

Poznasz 3 proste nawyki (razem zajmują 10 minut), które zwiększą Twoją samokontrolę we wszystkich obszarach życia.
Poznasz nieintuicyjny proces, dzięki któremu jeden z moich klientów schudł 30 kg, rzucił wszystkie nałogi, przestał się przejmować oraz potroił swój miesięczny dochód.
I wiele, wiele więcej...

© Rozwojowiec 2012-2023